Preskočiť na hlavný obsah

Zrada

Srdce mi stláča,
ach to tá pomalá a istá zrada,
moje nadšenie sa stráca,
prichádza zlosť a pocit sklamania.

Zdá sa mi že je ďaleko ale je za rohom,
tá zrada čo  zraní moje srdce jedným slovom,
strácam ťa a neviem sa s tým zmieriť,
strácaš sa mi pred očami, čo mám s tým robiť ?

Ukončiť to jedným skokom ?
Či ukončiť to hnevom,
Ukončiť to nenávisťou?
Či ukončiť to slzou,


Dušou skrz svieca zhasla.
Nádej, láska radosť na dno padla
Mesiac zanikol, ruža zvädla,
A myseľ sa tichom niesla
Komentáre

  1. Hi. Sir.. You really are a genius, I feel blessed to be a regular reader of such a blog Thanks so much.. -Onlinekaj💕💋 font copy and paste sad status in hindi

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Láska či kamarátstvo?

Čo to so mnou je, že aj keď nie sme spolu, iba tvoje meno v mojej hlave je, a keď sedím v parku tvoje slová sa mi vkradnú do mysle.  Láska či kamarátsvo ? Tak povedz mi čo to je? Tvoj pohľad ma metie, tak prečo sa to nám stalo. V mojom srdci sa vytvára plamienok lásky , a iba teba volá, Chcela by som aby sa naše pochybnosti stratili, ja verím že čas naše pochybnosti a prekážky zdolá. 

Výsledok mojích citov

Chcem prísť na jednu vec, sedím a v hlave milón myšlienok mám, sedím a len tak sa zamýšľám, že či toto je len sen, že či tá radosť bude zas len dočasná, že či budeš môj len, či naozaj pre teba neexistuje iná. Ja milujem ťa a viem že v mojom srdci už miesto nik iný nemá. Pomaly prichádza zima všetko je nádherné a našu krajinu zakryla biela perina a tak isto ako počasie sa mení a stále je väčšia zima aj moja láska je k tebe každým dňom váčšia. Hory prenisť ? Či zniesť modré z neba ? Aj to je málo keď mám bojovať o teba, myslím na teba dňom i nocou, keď slnko vychádza či mesiac nám pod nohy svieti, keď padá hviezda, ja vravím si, nikdy ti neukážem čo je to zrada. Niekto si povie že neexistuje nekonečno no ako ti mám povedať ako ťa milujem keď nekonečno je stále málo...!