Preskočiť na hlavný obsah

Aj ja som len človek

Aj ja som len človek,
tak zapamätaj si to,
nemám srdce s kameňa,
ty si pokúšal nevidel si aké je krehké a rozbil si ho.

Moje srdce bolo neskúsené,
krehké ešte nikým nedotknuté,
až kým si neprišiel ty,
zmysel života ukázal si mi.

Naše rozhovory,  naše spomienky v srdci si ukrývam,
a nik mi och nevezme,
ty si bol prvý ktorého si vzialo moje srdce.
ty si ten koho si na spoločný život moje srdce si vybralo.

Prešlo pár dní,
a naše kamarátstsvo a zaspalo a teraz tuho spí,
lebo naše rozhovory stratili sa už to nie je to čo bolo,
mám strach čo ak je koniec, moja duša by krvácala a srdce od bolesti prasklo.Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Láska či kamarátstvo?

Čo to so mnou je, že aj keď nie sme spolu, iba tvoje meno v mojej hlave je, a keď sedím v parku tvoje slová sa mi vkradnú do mysle.  Láska či kamarátsvo ? Tak povedz mi čo to je? Tvoj pohľad ma metie, tak prečo sa to nám stalo. V mojom srdci sa vytvára plamienok lásky , a iba teba volá, Chcela by som aby sa naše pochybnosti stratili, ja verím že čas naše pochybnosti a prekážky zdolá. 

Zrada

Srdce mi stláča, ach to tá pomalá a istá zrada, moje nadšenie sa stráca, prichádza zlosť a pocit sklamania. Zdá sa mi že je ďaleko ale je za rohom, tá zrada čo  zraní moje srdce jedným slovom, strácam ťa a neviem sa s tým zmieriť, strácaš sa mi pred očami, čo mám s tým robiť ? Ukončiť to jedným skokom ? Či ukončiť to hnevom, Ukončiť to nenávisťou? Či ukončiť to slzou, Dušou skrz svieca zhasla. Nádej, láska radosť na dno padla Mesiac zanikol, ruža zvädla, A myseľ sa tichom niesla

Si tak blízko ale zároveň tak ďaleko

Si tak blízko a zároveň tak ďaleko, ja už nedokážem povedať ani slovo, moje srdce hovorí za mňa, každý vidí že moju dušu smútok sprevádza. Ja už nevládzem, vidím ťa každý deň, no každým tým jedným dňom je to horšie a horšie, naša farba kamarátstva bledne. Vari sa to nikdy neskončí ? je to ako plavba na mori, nekonečne dlhá, a veľmi bolestivá. Nechcem o teba prísť. a hľadám skrýš, aby nik moju bolesť nevidel. Hovorí sa, že čas všetko vyrieší, no nie je to tak iba vaše rany prehĺbi. Si blízko a zároveň ďaleko, nech sa to všetko skončí, prosím neopúšťaj naše kamarátstvo.